Referanslar

Bize Güvenen Müşterilerimiz

Büyük küçük farketmeksizin, iş ortaklarımızın onları benzersiz kılan şeyleri keşfetmelerine yardımcı oluyoruz. Hepsi bizi gereksinimlerini öğrenmeye hevesli, onları memnun etmek isteyen çözüm odaklı, iyi dinleyiciler olarak tanımlıyor.

Guided İstanbul Tours saydam logoGuided İstanbul Tours Logo
Senatus Hotel Sultanahmet saydam logoSenatus Hotel Sultanahmet Logo
Ten Rooms Hotel İstanbul saydam logoTen Rooms Hotel İstanbul Logo
Travel Tips Turkey saydam logoTravel Tips Turkey Logo
Pub Crawling İstanbul saydam logoPub Crawling İstanbul Logo
Orka Royal Hotel İstanbul saydam logoOrka Royal Hotel İstanbul Logo
Kauçuk Hotel Antalya saydam logoKauçuk Hotel Antalya Logo
Dream Hill Hotel İstanbul saydam logoDream Hill Hotel İstanbul Logo
N Terrace Restaurant saydam logoN Terrace Restaurant Logo
Villa Noble Demre saydam logoVilla Noble Demre Logo
Rocket Cafe Orka Royal saydam logoRocket Cafe Orka Royal Logo
Nowy Efendi Hotel Sultanahmet saydam logoNowy Efendi Hotel Sultanahmet Logo
Antalya Olympos Lodge Hotel saydam logoAntalya Olympos Lodge Hotel Logo
Le Cafe Restaurant Bodrum saydam logoLe Cafe Restaurant Bodrum Logo
Turkey Tours Travel saydam logoTurkey Tours Travel Logo
Marble in Style LogoMarble in Style saydam logo
Han Hotels saydam logoHan Hotels Logo
Online Hotel Business Net saydam logoOnline Hotel Business Net Logo
Travel Turkey Tour saydam logoTravel Turkey Tour Logo
Hotel Martinenz İstanbul saydam logoHotel Martinenz İstanbul Logo
Antalya Kemer Çiğdemhan logosuAntalya Kemer Çiğdemhan Logo
boutique turkey tours saydam logoBoutique Turkey Tours logosu
Hammamhane Hotel İstanbul saydam logoHammamhane Hotel İstanbul Logo
Mood Design Suites saydam logoMood Design Suites Logo
Guide Onur Köse saydam logoGuide Onur Köse Logo
Ready 2 Travel Turkey saydam logoReady 2 Travel Turkey Logo
Sinop Çalışkan Apart saydam logoSinop Çalışkan Apart Logo
Hot Air Balloons in Cappadocia saydam logoHot Air Balloons in Cappadocia Logo
İstanbul Asia City Hotel saydam logoİstanbul Asia City Hotel logo
Guide Onur Köse saydam logoGuide Onur Köse Logo
Nar Sultan Apart Hotel Sultanahmet saydam logoNar Sultan Apart Hotel Sultanahmet Logo
Cumbali Plaza Hotel saydam logoCumbali Plaza Hotel Logo
New Year Party İstanbul saydam logoNew Year Party İstanbul Logo
Sunny Garden Nilufer Hotel saydam logoSunny Garden Nilufer Hotel Logo
Referanslar

Müşteri Görüşleri

En iyi hizmeti verebilmemiz için çalışırken hiçbir detayı atlamıyoruz. Müşterilerimizin işimizi takdir etmesi bizi çok gururlandırıyor ve motive ediyor.

Burcu R. photo

Burcu R.

Otel İşletmecisi
"Web sitemizi tasarlamak için Odeon Creative ile iletişim kurduk. En başta tam olarak ne istediğim konusunda fikrim olmasa da onları istediğimiz web site tasarımı için inanılmaz yararlı ve sabırlı buldum. Sinem tüm süreçte bizimle -çoğu zaman yüz yüze- görüştü. Oldukça beğendiğimiz bir web sitesi ile süreç sona erdi. Odeon Creative'i kesinlikle tavsiye ederim. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız."
Eylem İpek U. photo

Eylem İpek U.

Otel Müdürü
"Yalnızca web siteleri değil, aynı zamanda sosyal medya ve dijital pazarlama hakkında da bilgi sahibiler. Günümüz dünyasında sosyal medyanın önemi ve trendi artıyor. Bu platformları kullanarak işinizi anlamanıza ve büyütmenize yardımcı olabilirler. Odeon Creative, herkese uygun internet hizmetlerine sahip ve onlarla çalışmak keyifli. Sadece İstanbul'da değil, aynı zamanda Türkiye'de sınırlı sayıdaki dijital ajanslardan biri bence."
Güven Ş. photo

Güven Ş.

Restoran Müdürü
"Odeon Creative web sitemizin yeniden tasarım sürecinde bize en iyi şekilde yardımcı oldu. Sitemizin yüklenme hızını sadece doğru teknolojileri uygulayarak azaltmakla kalmayıp, aynı zamanda sitemizin çekici ve kullanımı kolay olmasını da sağladılar. İhtiyaçlarımızı etkin bir şekilde anlayarak özel modüller geliştirdiler. Bizimle sürekli iletişim halinde düzenli güncellemeler sundular. Büyük işler arıyorsanız tavsiye ederim."
Burak Mert Ş. photo

Burak Mert Ş.

Restoran Sahibi
"Odeon Creative'den Selçuk ile yaptığımız ilk görüşmemiz son derece yararlı oldu. Şirketin dijital pazarlama konusunda bilgi birikimi ve profesyonelliğinden çok etkilendik. Gerçekten bize yardımcı olmak istediler. Tüm ekip ihtiyaçlarımızı hızlı bir şekilde anlayabilen iyi birer dinleyiciydiler. Web sitemiz yapılırken bize SEO, Google Reklamları, Facebook Reklamları konusunda yararlı ipuçları da verdiler."
Kuzey F. photo

Kuzey F.

Acente Sahibi
"Odeon Creative, web sitemizi yeniden tasarladı ve canlandırdı, baştan sona harika iş çıkardılar.Odeon Creative web sitesi tasarım ve dijital pazarlama ajansını %100 tavsiye ediyoruz ve tüm emekleri için çok teşekkür ediyoruz. Başka projelerde görüşmek dileğiyle..."
Hagop V. photo

Hagop V.

Otel Sahibi
"Odeon Creative işletmemize büyük faydalar sağladı. Dijital pazarlama konusundaki deneyimleri internetteki varlığımıza harika bir katkı sağladı. Yandex, Google gibi arama motorlarında yükseldik. Facebook ve Google reklamları nitelikli web sitesi ziyaretçi sayımızı artırdı. Yeni müşteriler kazandık. Uzun yıllar aynı ekiple çalışmaya devam etmek istiyoruz."
Murat Ö. photo

Murat Ö.

Otel İşletmecisi
"Dijital pazarlamamızla ilgilenmeleri kıymetli bir arkadaşım tarafından Odeon Creative'e yönlendirildik. Selçuk ile tanıştığımız günün ertesi gününden beri Odeon Creative ekibi hem SEO hem de Google Adwords kampanyalarımızı yönetti. Özenli, yaratıcı yaklaşımları gerçek bir fark yarattı ve satışlarımızda ciddi iyileşmeler gördük. Dijital pazarlamayı bir üst seviyeye taşımak istiyorsanız, Odeon Creative ile en kısa sürede görüşün."
Nedime I. photo

Nedime I.

Otel İşletmecisi
"Arama motoru optimizasyonu işimiz için uygun bir dijital ajans ararken Odeon Creative'e rastladık. İşimiz için harika bir ajans oldu. Google'ın nasıl işlediği hakkında derinlemesine bilgi sahibiler ve zaman içinde şirketimizin reklamlarını yayınlamak için en iyi yerlerin ve demografik bilgileri belirlenmesinde yardımcı oldular. Google ile reklamcılık konusunda ciddi olan her firma için Odeon Creative'i tavsiye ediyoruz."
Haluk A. photo

Haluk A.

Acente Sahibi
"SEO, Google Ads ve sosyal medya kampanyalarımız için dört aydan fazla bir süredir Odeon Creative Web Tasarım ve Dijital Pazarlama Ajansı ile çalışıyoruz. Odeon Creative'in bu kadar kısa sürede elde ettiği sonuçlar oldukça başarılı. Sundukları aylık raporlar detaylı ve kampanyalarımızda web sitesi ziyaretçi trafiğimizi gösteren güzel bir hizmet. Odeon Creative'i internette güçlü bir marka kurmak isteyen herkese güvenle tavsiye edebilirim."
Leyla T. photo

Leyla T.

Otel Sahibi
"Saygıdeğer Odeon Creative dijital uzmanları, benim için oluşturduğunuz muhteşem web sitesi için hepinize teşekkür edebilir miyim 🙂 Sizi profesyonellik, teknik uzmanlık ve yaratıcılık arayan herkese tavsiye edeceğim. Oluşturduğunuz sayfalar ve web sitemiz muhteşem görünüyor. Tekrar çok çok teşekkür ederim. Tasarım, teknik ve desteğiniz olağanüstü. Teşekkür ederim!"
Muzaffer A. photo

Muzaffer A.

Acente Sahibi
"2018'in sonundan beri Odeon Creative ile çalışıyoruz. Google Ads Reklamları kampanyalarımızı yönetmek için çalışmaya başladık ve şu ana kadarki sonuçlardan çok memnunuz. Odeon Crative'in Google Ads hesabımızı ele almasından sonraki haftalarda performansta bir artış olduğunu fark ettik. Mümkün olan en iyi sonuçları almak ve bunlardan yararlanmak için kampanyalarımızı sürekli olarak inceliyor ve geliştiriyorlar. Google Ads reklamları için şiddetle tavsiye ederim."
Cemre L. photo

Cemre L.

Acente Sahibi
"Daha önce diğer web tasarımcılarıyla çalıştım ama sonuçtan hiç memnun kalmadım. Odeon Creative ekibiyle sürecin başından sonuna kadar hissettiğim profesyonellik güveni güzeldi. Ne istediğimi dinlemek için oldukça fazla zaman ayırdılar, ancak son tasarımın muaazam olması için kendi fikirlerini, deneyimlerini ve yaratıcılıklarını da eklediler. Son derece kişisel hale getiren süreç İstanbul ofislerinde yüz yüze ilerledi."

Bizimle işinizi büyütmek için hazır mısınız?

Sonuç odaklı çalışan bir dijital ajans için hemen iletişime geçin

Web sitemizde sizlere mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Tamam
Privacy Policy