Boş laptop ekranı
telefon bos ekran arka plan
Yandex Direkt Reklamları
Yandex Direkt vektörel pasta grafik
Yandex Direkt Reklamları
İşletmenizi Türkiye’nin %11’inin kullandığı Yandex arama motorunda reklam vererek büyütmek mi istiyorsunuz? Yandex reklamları ile yeni müşterilerinize ucuza ulaşabilirsiniz!
  • Yandex Direkt, hem arama hem de görüntülü reklam ağlarında oldukça iyi sonuçlar getiren reklamlar sunar.
  • %11 kullanım oranıyla Yandex, Türkiye’de Google’dan sonra en popüler arama motorudur.
  • 100 milyondan fazla İnternet kullanıcısına ev sahipliği yapan ve internet kullanıcı sayısıyla dünya yedincisi olan Rusya ile Ukrayna, Kazakistan, Belarus gibi ülkelere ulaşırsınız.
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli reklam kampanyaları sunar.
  • Yandex, reklam düzeyinde bütçe belirleme ile pazarlama yatırımınız üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlar.
  • Yalnızca arama ağı reklamlarına yapılan tıklamalar ve görüntülü reklamlardaki geçerli gösterimler için ödeme yaparsınız.

Yandex Reklamları Nasıl Çalışır?

Yandex Direkt Reklamları çok sayıda pazarlama hedefine ulaşmanızı sağlar. Marka bilinirliğinizi artırmak, kullanıcıları satışa dönüştürmek, eski müşterileri yeniden hedeflemek veya tekrarlanan satın almaları artırmak bunlardan birkaçıdır. Odeon Creative’deki dijital pazarlama ekibimiz, sizin için hedeflerinize ulaşacak etkili reklamlar oluşturur.

İşletmenizle ilgili yüksek getirisi olan anahtar kelimeler seçeriz. Hedeflerinize bağlı olarak çalışan Yandex reklam uzmanlarımız, bütçenizin verimli ve etkili bir şekilde kullanılmasını sağlamak için en iyi stratejiyi oluştururlar.

Ayrıca ekibimiz, web sitenizin varış sayfalarını (landing page) deneyimini de incelerler. Bu sayede kullanıcılar arama yaptıkları kelimelerle en alakalı sonuçları görürler.

Yandex Direkt Reklamları masaüstü grafik

Bizimle Yandex'te reklam vermek için hazır mısınız?

Sonuç odaklı çalışan bir dijital ajans için hemen iletişime geçin

Web sitemizde sizlere mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Tamam
Privacy Policy