Kurumsal Web Tasarım Ajansı ile Profesyonel Web Sitesi Tasarımları

Odeon Creative, marka kimliğinizle bütünleşen ve işinizi büyüterek hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için gelirinizi en üst düzeye çıkaran, yenilikçi, etkili web siteleri oluşturan İstanbul merkezli bir kurumsal web tasarım ajansıdır.
 • Kolay yönetilebilir ve güncellenebilir içerik sayesinde dilerseniz web sitenizin tüm kontrolünü siz ele alın
 • Cep telefonu ve tablet uyumlu tasarım ile müşterileriniz web sitenizi tüm cihazlardan sorunsuz ziyaret etsin
 • Benzersiz işlevsellik ve özel programlama ile işletmenize özgü ek bileşenlere sahip olun
 • İsteğinize göre şekillendirilen arayüz sayesinde web siteniz marka kimliğinizle uyumlu bir imaj kazansın

Üçlü gri büyük altıgen dekoru

Odeon Creative Web Tasarım Hizmetleri Nelerdir?

Ekibimiz web tasarım hizmetlerimizi işletmenize ve benzersiz ihtiyaçlarına göre uyarlıyor. Bu nedenle hizmetlerimizin her özelliğini işletmenize, ürünlerinize veya hizmetlerinize ve hedeflerinize göre özelleştirebilirsiniz. Sonuç: Sizin ve ziyaretçilerinizin sevdiği bir web sitesi.

Mobil uyumlu responsive web sitesi tasarımı

Tüm web sitesi tasarım hizmetlerimiz duyarlı (responsive) tasarım – yani mobil uyumlu web tasarım seçeneği sunuyor. İnternette gezinmek için tabletlerini veya akıllı telefonlarını kullanan müşterilerin oluşturduğu mobil kullanıcıları desteklediği için, mobil uyumlu web tasarım fazlasıyla önemli.

Türkiye’de internet kullanıcı trafiğinin yüzde 53’ünden fazlasının mobil kullanıcılardan gelmesiyle, cep telefonu ve tablet kullanıcılarına da hitap etmek gerekiyor.[1] Google artık tarama, dizine ekleme ve sıralama işlemlerini sayfanın masaüstü sürümüne bakmadan, tamamen içeriğin mobil sürümünü kullanarak yapacağı için, SEO açısından da önem teşkil eder.[2]

Web siteniz mobil kullanıcılar için uyumlu değilse, Google bunu farkeder ve arama sonuçlarındaki sıralamanızı değiştirir. Bu değişiklik, web sitenizi arama sonuçlarının ikinci sayfasına ve hedef kitlenizin uzağına iterek, daha düşük bir sıralamaya sahip olmanıza neden olabilir. Mobil uyumlu web sitesi tasarım hizmeti ile bunun başınıza gelmesini önleriz.

Kaynakça
1. https://datareportal.com/reports/digital-2020-turkey. DataReportal. Erişim Tarihi: 18 Şubat 2020.
2. https://webmasters.googleblog.com/2020/03/announcing-mobile-first-indexing-for.html. Google Webmaster Central Blog. Erişim Tarihi: 5 Mart 2020.

Google SEO arama motoru uyumlu web sitesi

Web sitenizin arama motoru optimizasyonu (SEO) için en iyi site-içi teknik uygulamaları sağlayarak, web sitesi tasarımınızın performansını en üst düzeye çıkarır ve dijital pazarlama stratejinizi geliştiririz. SEO – arama moturu optimizasyonu, web sitenizin ilgili arama sonuçları için sıralamasını artıran bir gaz pedalı gibidir.

Arama sonuçlarında yüksek bir sıralama, hedef kitlenizdeki ziyaretçiler arasında daha yüksek görünürlükle doğrudan ilgili. Anahtar kelimelerinizle kazanacağınız üst sıralar ile, web siteniz yüksek değerli kullanıcılardan daha fazla tıklama alabilir. Böylelikle yoğun ziyaretçi trafiği kazanabilirsiniz.

Google SEO uyumlu web site tasarımı sayesinde, yalnızca güzel gözüken bir web siteye sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda arama sonuçlarında iyi sıralarda olursunuz.

Kişiye özel web sitesi tasarımı

Web sitenizin marka kimliğinizle uyumu önemli, bu nedenle web tasarım hizmeti sınırsız tasarım seçeneklerini sunar. İşletmeniz, ürünlerinizin kalitesini ve fiyat aralığını vurgulayan çok yönlü bir tasarıma ihtiyaç duyuyorsa, ekibimiz bunu sizin için memnuniyetle başarabilir.

Kişiye özel web sitesi tasarımı için seçeneklerimiz:

 • Basit ve çekici
 • Üst düzey
 • Gelişmiş
 • Birinci sınıf

Web tasarım fiyat hesaplayıcı size doğru bir web sitesi fiyatı tahmini sağlamak için bu dört seçeneği sunar.

Proje teklif talebinizi form aracılığıyla iletirken (veya ekibimizle konuşurken) tasarım tercihinizi paylaşmanızı öneririz. Ekibimiz, hedeflerinizi ve vizyonunuzu öğrenmek için zaman harcayacaktır. Bu da, size ve işletmenize özel bir web sitesi oluşturmamızda oldukça fayda sağlar.

Web siteniz için metin yazımı

Web siteniz 7/24 satış temsilcinizdir ve web sayfalarınızdaki metin içerikleri doğru mesajı vermiyorsa veya hedef kitlenize hitap etmiyorsa, web siteniz eksik bir web sitesidir.

Bugünlerde her işletmenin kendi web siteleri için içeriği var, fakat çok azının ilgi çekici içerikler üretmek için zamanı veya kaynağı bulunuyor.

Web site tahmini fiyat hesaplayıcı üzerinde 1 ile 50 sayfa arasında web sitesi metin yazma seçeneği sunuyoruz.

50’den fazla sayfaya ihtiyacınız varsa, teklifinizi ve tasarım planınızı bu rakama göre özelleştirebiliriz.

Web sitesi metin yazarlığı hizmetlerimizin bir parçası olarak, web sitesi metinlerinizi SEO için optimize ediyoruz. Bu ne anlama geliyor? Dijital pazarlama uzmanlarımız, daha sonra metin yazarlarımızın web sayfalarınızı optimize etmek için kullandığı, işletmeniz, endüstriniz ve web sayfalarınız için yüksek değerli, ilgili anahtar kelimeleri araştırıyor.

Tüketiciler bu anahtar kelimeleri aramalarında kullandıklarında, web siteniz arama sonuçlarının üst sıralarında görünüyor. Yapılan araştırmalara göre, kullanıcıların yüzde 75’i arama sonuçlarının ilk sayfasını geçmediği ve tüm arama trafiğinin yüzde 30’undan fazlası ilk arama sonucuna gittiğini göz önünde bulundurursak, web sitesi metin yazma hizmetimiz oldukça önem kazanıyor.[3]

Kaynakça
3. https://backlinko.com/google-ctr-stats. Backlinko. Erişim Tarihi: 27 Ağustos 2019.

En İyi Web Sitesi için
Profesyonel Web Tasarım Firması

Web siteniz işletmenizin internette bir aynası olduğundan, bunun için ciddi zaman ayırıyoruz. İster küçük, ister orta ölçekli, ister büyük bir işletme olun, web tasarım hizmeti ve yardımcı hizmetlerimizle markanızın internette en iyi şekilde temsili için buradayız.

60+
Mutlu Müşteri
51+
Tamamlanan Proje
kurumsal web tasarım

E-ticaret Sitesi

Woocommerce, Shopify, Magento gibi e-ticaret platformları üzerinden ürünlerinizi tüm dünyaya kolaylıkla pazarlayabilirsiniz.
Özel Web Yazılım

Web Geliştirme

Müşterilerinizin dinamik ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik özel web yazılım geliştirme hizmeti ile işletmeniz için butik çözümler sunuyoruz.
içerik yönetim sistemi

CMS Entegrasyonu

Blog, Haberler, Fotoğraflar, Videolar gibi tüm içeriğinizi web kodlama bilmeden de kolaylıkla yönetebilirsiniz.
Web Sitesi Barındırma

Web Hosting

Web hosting barındırma hizmeti ile web sitenizi güçlü, güvenli ve hızlı bir altyapı ile ziyaretçilerinize sunuyoruz.
Web Sitesi Bakımı

Bakım ve Güncelleme

Web sitenizin güvenlik açıklarına karşı gerekli güncelleme ve bakım çalışmalarını yapıyoruz.
web destek

Teknik Destek

Kapsamlı teknik destek hizmeti, internet sitenizde oluşan sorunları hızlıca çözüme kavuşturuyor.
Üçlü gri büyük altıgen dekoru
WEB TASARIM FİYATLARI

Web Sitesi Tasarımı Fiyat Hesaplama

Web sitesi tasarım fiyatları için fiyat hesaplayıcımızı kullanarak aklınızdaki projenin tahmini fiyatını öğrenebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı seçin ve projenizin net fiyatını öğrenmek için seçimlerinizi “Net Tutar” düğmesine tıklayarak bize göndermeyi unutmayın.

1
çalışma başına 450 TL
1
sayfa başına 145 TL
1
sayfa başına 90 TL
1
sayfa başına 90 TL

Ek Hizmetler

sayfa içi teknik seo çalışması

Arama Motoru Optimizasyonu

Google Analytics entegrasyonu
1 adet Google My Business kurulumu
0
sayfa başına 40 TL

Tahmini Tutar TL

  1. Adım

  Seçin

  İhtiyaçlarınıza göre seçimlerinizi belirleyin

  2. Adım

  Gönderin

  Bilgilerinizi girerek seçimlerinizi gönderin

  3. Adım

  Teklif Alın

  24 saat içinde net fiyatlı teklifinizi alın

  Acil bir sorunuz mu var?

  Web Tasarım

  Sıkça Sorulan Sorular

  Odeon Creative Web Tasarım ve Dijital Pazarlama Ajansı olarak, 7 yılı aşkın bir süredir müşterilerimiz için kurumsal web sitesi tasarımı ve çeşitli web deneyimleri oluşturuyoruz. O zamanlardan beri hatırı sayılır derecede tecrübe ve bilgi kazandık.

  Bu web tasarım Sıkça Sorulan Sorular bölümünü, sizlerden gelen soruların birçoğuna cevap verecek şekilde hazırladık. Merak ettiğiniz sorularınız cevaplarını burada göremiyorsanız, lütfen 0 212 909 02 72 numaralı telefondan bizi arayın veya e-posta gönderin.

  Web sitesi yaptırmak istiyorum, süreç nasıl işliyor?

  Öncelikle ne istediğinizi, hedeflerinizi ve beklentilerinizi ayrıntılı olarak ele alırız. Ardından birlikte size en uygun tasarımı ve içeriği oluşturur, gerekli testlerden sonra yayına alırız.

  Web sitesi kurmak için gerekli adımlar nelerdir?

  Web sitesi kurmak için gerekli adımlar şöyledir:

  1. Bilgi Toplama: Hali hazırda bir siteniz varsa, mevcut içeriğinizi gözden geçirir ve iyileştirmeler için daha fazla önerilerde bulunuruz. Yeni bir site yaptırıyorsanız, siteniz için istediğiniz içeriği ve özellikleri konuşarak başlar ve akabinde bir taslak oluşturuz.
  2. Planlama: Tüm metin ve görseller dahil olmak üzere web sitenizin içeriğini hazırlarsınız (dilerseniz biz hazırlarız). Burada daha sonradan değiştirilmek üzere demo görseller ve metinler de kullanılabilir. Renkler, yazı tipleri, sayfa stili ve düzeni içeren bir ana sayfa örneği oluştururuz.
  3. Uygulama: Tüm içereği net olarak kararlaştırdığımızda, bir web sitesi haritası oluştururuz. Sitenizin yapısı bu şemaya dayanır ve sizin tarafınızdan onaylanmalıdır. İlk tasarım örneğini inceledikten sonra değişiklik(ler) isteme fırsatınız vardır. Tasarım konusundaki onayınızı aldıktan sonra, uygulamaya geçeriz. Bu, onaylanan tasarımın somutlaştığı ve artık şekillendiği basamaktır. Sitenize dahil edilecek tüm içeriğe ve kullanılacak tasarıma nihai kararı verdiğinizde, işe girişiriz.
  4. Test: Her şeyin gerekli şekilde çalıştığından, kusursuz biz içeriğe ve site hızına sahip olduğunuzdan emin olmak için, son olarak bir takım testlerden geçiririz. Yeni web sitenizi test etmek için bu aşamada sizin de fırsatınız olur.
  5. Yayınlama: En son onayınızla birlikte yeni web sitenizi canlı ortama alırız. Projeyi böylece başarılı bir şekilde tamamlamış oluruz.

  Ne kadar süredir web siteleri yapıyorsunuz?

  Ekibimizin internet geçmişi daha eskiye dayanıyor, fakat 2013 yılından beri profesyonel olarak kurumsal web sitesi tasarımı hizmeti veriyoruz. Daha detaylı bilgiye Hakkımızda sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

  Web sitesi yapmak ne kadar sürer?

  Standart web sitelerinin oluşturulması yaklaşık 40 gün sürmektedir. E-ticaret (çevrimiçi mağaza) web sitelerinin oluşturulması ise yaklaşık 70-80 gün sürer. Bu süre projeden projeye değişecektir. Genellikle web sitenizin ne kadar sürede biteceği aşağıdaki etkenlere bağlıdır:

  • Web sitenizin büyüklüğü
  • Tasarımınızın niteliği
  • İstediğiniz tüm gelişmiş özellikler
  • İçeriğinizin hazırlık durumu
  • Mevcut müşteri tasarım planlarımız
  • İşimizle ilgili zamanında geri bildirim ve yardımlarınız

  Ne tür şirketlerle çalışıyorsunuz?

  Birçok işletme sektöründe (özellikle konaklama, seyahat ve yiyecek-içecek olmakla birlikte, teknoloji, gıda, tekstil, sağlık, güzellik, finans, sanat, fuar, vb.) farklı şirket türleriyle (küçük işletmeler, büyük işletmeler, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, B2B, B2C, vb.) çalışabiliriz. İşletmenizin müşteri hizmetlerinin iyileştirilmesine, ürünlerinizin pazarlanmasına ve daha fazla müşterileri çekmenize yardımcı olmak için hazırız.

  Web sitesi talepleri kapsam bakımından temelden ileri düzeye değişkenlik gösterir. Ekibimiz, sitenizin tüm hedeflerinizi desteklediğinden emin olmak için sektörünüzü, işletme yapınızı ve rakiplerinizi tanımak için zaman ayırır.

  Web sitesi fiyatları neye göre değişir?

  Web sitesi fiyatları çeşitli faktörlere bağlı olarak değişir. Tıpkı bir telefon, bilgisayar, ya da bir araba alırken değişebileceği gibi web sitesi kurma maliyeti değişecektir. Tek sayfalık, basit web sitesi fiyatlarımız genellikle küçük işletmeler için 1350 TL’den başlar ve size özel benzersiz ihtiyaçlarınıza bağlı olarak artar.

  İhtiyacınız olan bir sitenin maliyeti hakkında daha iyi bir fikir edinmek için, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Projeniz hakkında, Hangi özelliklere ve nasıl bir etkileşime ihtiyacınız olacak? İçerik geliştirmeyle kim ilgilenecek? İnternette satış yapmak ister misiniz? gibi şirketinizle ilgili size birkaç soru sorarız.
  İş kapsamını, süreci ve maliyetleri özetleyen, size özel detaylı bir teklif hazırlamaktan memnuniyet duyarız.

  Ödeme süreciniz nasıl işliyor?

  Proje başlangıcında maliyetin yarısı talep edilir. İşin büyük kısmının bittiği aşamada %25 ek ödeme talep edilir. Web sitenizi sorunsuz kullanıma hazır hale getirildiğinde, geri kalan %25 talep edilir ve projenizi kusursuz bir şekilde teslim alırsınız.

  Tamamlanan web sitesinin sahibi biz mi olacağız?

  Evet. Yaptığımız her şey %100 size ait olur. Web siteniz her zaman size aittir. Web sitenizi dilerseniz bizimle barındırabilir (hosting), dilerseniz başka bir barındırma hizmetine taşıyabilirsiniz. Eğer web sitenizi başka bir barındırma hizmetine taşımaya karar verirseniz, geçişi mümkün olduğunca zahmetsiz ve verimli bir şekilde yapmanıza yardımcı oluruz. Her şeyden önce web siteniz sizindir ve nereye giderseniz gidin götürmenizi isteriz.
  Ayrıca web siteniz güncel programlama dilleri kullanılarak oluşturulacağından, hemen hemen tüm web sunucularda çalışacaktır.

  Hosting nedir? Hosting hizmeti veriyor musunuz?

  Web siteniz için bir ziyaretçi olduğunda, sitenizi görüntülemek için alan adınızı (domain) kullanırlar.

  Web sitenizin ziyaretçisi alan adınızı (domain) bir tarayıcıya girer. Alan adı, IP adresine çevrilir ve sunucuya bağlanır. Sunucu, ziyaretçinizin tarayıcısına site dosyalarınızı gönderir.

  Hosting, yani web barındırma, bu dosyaların olduğu yerdir. Bunun için firmalardan hizmet almanız gerekir. Dilerseniz projeniz tamamlandıktan sonra, web sitenizi kendi sunucularımızda barındırabiliriz.

  Alan adı, etki alanı adı veya domain nedir? Hosting ile arasındaki fark nedir?

  Etki alanı adı veya alan adı (İng. domain) bir veya daha fazla IP adresini tanımlamak için kullanılır. Örneğin, google.com alan adı bir düzine IP adresini temsil eder. Alan adları, URL’lerde belirli web sayfalarını tanımlamak için kullanılır. Örneğin https://www.odeoncreative.com/hizmetler/web-tasarim/ URL’sinde, alan adı odeoncreative.com’dur.
  Herhangi bir web sitesi oluşturmak için kendi alan adınıza ihtiyacınız vardır, sirketiniz.com gibi. Sizin yerinize bu alan adını biz de satın alabiliriz.

  Web sitemizin güncelleme, bakım ve desteğini kendimiz yapabilecek miyiz? Yoksa siz mi yapacaksınız?

  Burada şirketiniz için en iyi olan nedir? Sizler için iki ayrı web sitesi bakım ve destek seçeneği sunuyoruz:

  • Sizin Tarafınızdan Bakım: Bu seçenek düzenli güncelleme gerektirmeyen sitelere sahip olan şirketler için önerilir. Talebiniz doğrultusunda sitenize bakım ve güncellemeler yapabiliriz ve bu işlemler saatlik olarak faturalandırılır.
  • Odeon Creative Tarafından Bakım: Bu seçenek düzenli güncellemeler ve değişiklikler gerektiren web siteleri olan şirketler için önerilir. Genellikle size, sitenizdeki tüm içeriğinizi hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde değiştirme imkanı veren WordPress gibi güçlü bir içerik yönetim sistemi (CMS) sunarız. Bu durumda düzenli güncellemeler, bakımlar ve içerik değişiklikleri bizim tarafımızdan yapılabilir.

  Web sitemde kullanılacak resimler ve yazılar henüz yok. Sizinle iletişime geçmeden önce tüm içeriği hazırlamam gerekir mi?

  Hayır. İçeriği tamamlamaya yönelik çalışırken, tasarımlara örnek metinler ve resimler kullanarak başlayabiliriz. Gerçek içerik hazır olduktan sonra gerekli değişiklikleri yaparız.

  Mobil uyumlu site nedir? Web site tasarımlarınız mobil cihazlarda (telefon, tablet vb.) çalışıyor mu?

  Bu konudaki çözümlerimizle İstanbul’da en iyi web tasarım firmalarından biriyiz.

  Mobil uyumlu web sitesi, sitenizin içeriğinin resimlerden metinlere, videolardan bağlantılara, akıllı telefonların ve tabletlerin ekranlarından kolayca erişilebilmesi anlamına gelir.
  Müşterilerimizin ziyaretçilerinin büyük bölümü cep telefonu kullanıcıları oluşturuyor. Bu nedenle, mobil uyumlu web sitesi deneyimi bizim için büyük öneme sahiptir.

  Sürekli "Duyarlı web tasarım" veya "Responsive web design" terimlerini görüyorum. Peki duyarlı web tasarım nedir?

  Duyarlı web tasarım (responsive web design), site düzenini tüm cihazların boyutuna uyacak şekilde otomatik ayarlayan web siteleri oluşturmak için kullanılan bir tekniktir.
  Mobil cihazlar için başka bir site oluşturmak yerine, tüm cihazlarla uyumlu çalışacak tek bir web sitesi ile maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

  Duyarlı web tasarım sadece bir sınıflandırma olduğundan, her şirketin kendi yorumu ve uygulaması farklıdır. Odeon Creative olarak yaptığımız web siteleri, tüm cihazlarda harika bir uyumla çalışır.

  Mevcut web sitemi revize edebilir misiniz veya yarıda bırakılmış web sitemi bitirebilir misiniz?

  Cevabımız genellikle hayır olur. Ancak mevcut durumu daha detaylı konuşmak adına, her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çoğu zaman, bir web sitesi tasarımına sıfırdan başlamanın daha az maliyetli olduğunu görüyoruz.

  Wix gibi ücretsiz web sitesi şablonu kullanabiliriz. Neden bir web sitesi için size ödeme yapmalıyım?

  Ücretsiz web sitesi şablonu kullanırken, neden şüpheci olmanız gerektiğine dair bazı fikirlerimiz var.

  Web siteniz iletişim ve pazarlama stratejinizde büyük rol oynar. Ücretsiz bir web sitesi kulağa hoş gelebilir, ancak kurumsal web sitesi gibi internet ortamında sizi profesyonellikle temsil eden kritik bir platform söz konusuysa, bu tür tasarrufların doğru olmadığını belirtmek isteriz.

  Web sitem Google aramalarında üst sıralarda çıkacak mı?

  Odeon Creative olarak yaptığımız web sitelerinin, Google tarafından kolaylıkla taranıp indeksleneceğini garanti ediyoruz. Fakat web sitenizin üst sıralarda çıkması için SEO çalışması gerekmektedir.
  Siteniz 4-5 aydan daha uzun bir süredir yayındaysa, ancak arama motorlarında istediğiniz gibi bir sıralamanız yoksa, arama motoru optimizasyonu (SEO) ve/veya arama motoru pazarlamasını (SEM) düşünebilirsiniz. Bu konuda lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Arama motoru sıralamanızı yükseltebilir ve sitenize daha fazla ziyaretçi çekerek işletmenizi büyütebiliriz.

  Şirketteki yazıcımı kurabilir, ağ problemimizi çözebilir, format atabilir veya bilgisayarlarımızı onarabilir misiniz?

  Ne yazık ki hayır. Web sitesi kurma, tasarım ve dijital pazarlama işleri dışında diğer teknik konularda yardımcı olamıyoruz. Yine de sizin için bu işleri yapabilecek iyi firmaları tavsiye edebiliriz.

  Yeriniz nerede?

  Yerimiz İstanbul Fatih’te, Sultanahmet bölgesinde. İstanbul web sitesi tasarım firmalarından biriyiz. Muhtemelen bizi aşağıdaki arama kelimeleriyle buldunuz:

  web tasarım
  web tasarımı
  web tasarım ajansı
  istanbul web tasarım
  kurumsal web tasarım
  istanbul web tasarımı
  web sitesi tasarımı
  en iyi web tasarım firmaları
  istanbul web tasarım firması

  İstanbul'da değilim. İşletmemin web sitesini yine de yapabilir misiniz?

  Evet. Telefon, görüntülü konuşma ve e-posta yoluyla da iyi bir şekilde iletişimde kalabiliriz. Müşterilerimiz bize Türkiye’nin her yerinden ulaşıyor.

  Hakkımızda Ne Dediler?

  Size ne kadar iyi işler başardığımızı veya başaracağımızı anlatmamızın bir önemi yok. Herhangi bir dijital pazarlama ajansı da bunu yapabilir.

  Önemli olan, çalıştığımız kişilerin ne kadar iyi olduğumuzu düşünmesi ve her zaman söyleyecekleri güzel şeyler olmasıdır.

  Bizimle işinizi büyütmek için hazır mısınız?

  Sonuç odaklı çalışan bir dijital ajans için hemen iletişime geçin

  Web sitemizde sizlere mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
  Tamam
  Privacy Policy