Travel Tips Turkey Web Sitesi

Fikir ile başlayarak, satın almayla sonuçlanan bir tur rezervasyonu için dijital yolculuk uzun ve karmaşık olabilir. Bir seyahat acentesi müşterilere ulaşmak istiyorsa, bunu dijital içerik ve yaratıcı bir dijital pazarlama kampanyası ile yapmalıdır. Tüm bunları Odeon Creative olarak hayata geçiriyoruz.

İster büyük bir tur operatörü, isterseniz butik bir seyahat acentesi olun, kurumsal web sitesi bir markanın can damarıdır. Bu da, içeriğin uygun şekilde sunulması, göze çarpan bir dijital deneyim yaratmanın temelidir.

Dijital pazarlama doğru bir şekilde uygulandığı takdirde, potansiyel bir turiste Türkiye'de neler yapılabileceğine dair bilgileri güzel bir şekilde sunar.

İşletme
Travel Tips Turkey
Tarih
18 Mart 2018
Web Sitesi:
traveltips.com.tr
Kategori:
Web Tasarım, SEO, Google Ads
Share Project:

Hedefler

  • Mobil deneyime ve performansa önem vermek
  • Gezinme ve filtreleme ile kullanıcı dostu ve görsel bir iş oluşturmak
  • Geliştirilmiş filtreleme ve kategori tabanlı tarama vasıtasıyla tur ve etkinlikleri açıkça göstermek
  • Arama için blog oluşturmak, böylece Google üzerinden ziyaretçi trafiği çekmek
  • Sosyal medya entegrasyonları ile sosyal katılım ve yönlendirme trafiğini artırmak
  • İçerik yönetim sistemi (CMS) tarafından desteklenen tamamen duyarlı bir çözüm uygulamak

Ne Yaptık

Müşterilere özel tasarlanmış Türkiye turları satışı yapan Travel Tips Turkey için yeni bir acente web sitesi oluşturduk. Web sitesi, kullanımı kolay bir tur içerik sistemi üzerine inşa edildi. Modern bir web tasarıma sahip oldu. Müşterimiz sayfalarda ve turlarda resim, metin ve fiyat gibi değişiklikleri istediği zaman kolaylıkla yapabiliyor.

Tasarım temiz yazı tipleri ve sıcak, pastel renkler ile net ve düzgün olacak şekilde uygulandı.

Tüm turları kullanıcıların destinasyon, süre ve çeşit olarak seçebileceği kategorilere ayırdık. Bu da aradıkları turları, onlarca sayfa arasında kaybolmadan kolayca bulabilmelerini sağlıyor.

En önemli bilgiler tur programı içinde yer aldı. Rezervasyon talebi, telefon numarası gibi ‘eyleme teşvik eden’ düğmelerini en doğru yerlere yerleştirdik, tur bilgilerine örnek fiyat tabloları ekledik. Bu düğmeler tıklanarak tur talebi oluşturulmasını sağladı. Böylelikle web sitesi ziyaretçilerinin tur satın alma talebini artırmış olduk.

Ayrıca SEO dostu tasarım ve sayfa içi yapılan arama motoru optimizasyonu sayesinde, Google üzerinden ziyaretçi trafiği sağladık.

Web sitemizde sizlere mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Tamam
Privacy Policy