Guided Istanbul Tours Sanal Pos

Sürekli değişen turizm dünyasında, doğrudan ödeme çözümleri sunan güvenli bir aracı bulmak zorlaşıyor. Haftalar sonra hesaba geçen ödemeler, yüksek komisyon oranları gibi olumsuzluklar da cabası. Bütün bu sıkıntıların farkında olduğumuzdan, seyahat acentelerine yönelik sanal pos yazılım hizmeti veriyoruz.

Daha önce web sitesini başarıyla tamamladığımız Guided İstanbul Tours için, site üzerinden doğrudan satış yapabilecekleri Yapı Kredi Bankası Sanal Pos sistemini entegre ettik. Web sitesi kullanıcıları artık istedikleri turu seçiyor, form aracılığıyla iletişim bilgilerini dolduruyor, tur seçeneklerini belirliyor ve son olarak ödeme sayfasına yönlendiliyorlar.

Entegrasyon dışında sunduğumuz mobil uyumlu özel kullanıcı paneli aracılığıyla da tur detayları, ödemeler, raporlar gibi bilgilere istedikleri yerden kolayca ulaşabiliyorlar. Ayrıca yine bu özel panel içinden kişiye özel paket turlar için ödeme tarihi sınırlı olan bağlantılar oluşturup, müşterilerinin ödeme yapması için gönderebiliyorlar.

Şirket
Guided Istanbul Tours
Tarih
12.01.2020
Kategori
Web Yazılım
Share Project:
Web sitemizde sizlere mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Tamam
Privacy Policy